Menu
Зарегистрируйтесь на нашем сайте

и получите 300 ₽ на свой бонусный счет!

Зарегистрироваться

Bu Site, daha iyi bir kullanıcı deneyimi sağlamak için tanımlama bilgilerini kullanır. Siteyi daha fazla kullanmaya devam ederek, bunu kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi şu adreste mevcuttur: Çerez politikası

Tamam
Аукцион завершен
минут
секунд
Выбрано
Добавить
Аукцион завершен
Скрыть параметры
Все параметры
Вы действительно хотите удалить страницу?

Gizlilik Politikası

GİZLİLİK POLİTİKASI

Hizmetlerimiz aracılığıyla toplanan her türlü bilgi, bu tür bilgilerin toplandığı tarihte yürürlükte olan Gizlilik Politikası kapsamındadır. Bu Gizlilik Politikasını zaman zaman revize edebiliriz. Hizmetlerimiz hakkında bilgi talep ettiğinizde, Serisat haber bültenine kaydolduğunuzda veya zaman zaman sunabileceğimiz, müşteri veya teknik destek alma talebinde bulunduğunuzda sizden e-posta adresi, telefon numarası veya posta adresi gibi Kişisel Bilgiler toplayabiliriz. veya başka bir şekilde bizimle iletişime geçin. Bazı durumlarda, IP adresinizi kaba bir coğrafi konuma dönüştürmek veya cihazınızda konum hizmetlerini etkinleştirirseniz mobil cihazınızın GPS koordinatlarına veya kaba konuma erişmek gibi, bulunduğunuz yer hakkında bilgi toplayabilir ve depolayabiliriz. Hizmetlerimizi sizin için iyileştirmek ve kişiselleştirmek için konum bilgilerini kullanabiliriz. Sizden topladığımız veya sizinle ilgili olarak topladığımız Kişisel Bilgileri herhangi bir üçüncü taraf şirket veya iş ortağı ile paylaşmayacağız.

BİLGİLERİNİZİN DEĞİŞTİRİLMESİ

Hesabınızla ilişkili Kişisel Bilgilere Hesap ayarlarınızdan veya aşağıdaki adresten bizimle iletişime geçerek erişebilir ve değiştirebilirsiniz.. Kişisel Bilgilerinizi ve Hesabınızı silmemizi istiyorsanız, lütfen bize şu adresten ulaşın:isteğiniz ile. Bilgilerinizi mümkün olan en kısa sürede silmek için adımlar atacağız, ancak bazı bilgiler kayıtlarımız için arşivlenmiş / yedek kopyalarda veya yasaların gerektirdiği şekilde kalabilir.

ERİŞİM, REKTİFASYON, SİLME VE KISITLAMA HAKLARI

Serisatın sizinle ilgili Kişisel Bilgileri İşleyip İşlemediğini sorgulayabilir, Kişisel Bilgilere erişim talep edebilir ve yanlış olduğu durumlarda Kişisel Bilgilerinizi düzeltmemizi, değiştirmemizi veya silmemizi isteyebilirsiniz. Yürürlükteki yasaların izin verdiği durumlarda, bizimle şu adresten iletişime geçebilirsiniz:tarafımızca tutulan Kişisel Bilgilere erişim talep etme, alma (bağlantı noktası), düzeltme isteme veya silme talep etme. Lütfen tam adınızı, Hesabınızla ilişkili e-posta adresinizi ve veri talebinizin ayrıntılı bir açıklamasını ekleyin. Bu tür talepler yerel yasalara uygun olarak işleme alınacaktır. Serisat, Bireylerin Kişisel Bilgilerine erişimini sağlamak için iyi niyetle çaba sarf etse de, bunlarla sınırlı olmamak üzere erişim sağlayamadığımız durumlar olabilir: bilgilerin yasal ayrıcalık içerdiği durumlarda, başkalarının mahremiyetini veya diğer meşru bilgileri tehlikeye atabilir erişim sağlama yükünün veya masrafının söz konusu durumda veya ticari olarak tescilli olduğu durumlarda Kişinin mahremiyetine yönelik risklerle orantısız olacağı haklar. Herhangi bir durumda erişimin kısıtlanması gerektiğini tespit edersek, size bu kararın neden yapıldığına dair bir açıklama ve diğer sorular için bir irtibat noktası sağlayacağız. Gizliliğinizi korumak için,

BİLGİLERİNİZİN GÜVENLİĞİ Sizden veya sizinle ilgili topladığımız bilgileri (Kişisel Bilgileriniz dahil) yetkisiz erişime, kullanıma veya ifşaya karşı korumak için tasarlanmış makul idari, fiziksel ve elektronik önlemler alıyoruz. Formlarımıza hassas bilgiler girdiğinizde, bu verileri SSL veya diğer teknolojileri kullanarak şifreleriz. Bununla birlikte, İnternet üzerinden bilgi aktarmanın veya bilgi depolamanın hiçbir yönteminin tamamen güvenli olmadığını lütfen unutmayın. Buna göre, herhangi bir bilginin mutlak güvenliğini garanti edemeyiz. Kasıtsız ifşalar için sorumluluk kabul etmiyoruz. Uygulamayı / Siteyi kullanarak veya bize Kişisel Bilgiler sağlayarak, Siteyi kullanımınızla ilgili güvenlik, gizlilik ve idari konular hakkında sizinle elektronik olarak iletişim kurabileceğimizi kabul edersiniz. Bir güvenlik sisteminin ihlal edildiğini öğrenirsek, Siteye bir bildirim yayınlayarak veya size bir e-posta göndererek sizi elektronik olarak bilgilendirmeye çalışabiliriz. Bu bildirimi yazılı olarak almak için yasal bir hakkınız olabilir.

ÇOCUKLARA YÖNELİK POLİTİKAMIZ Hizmetlerimiz 13 yaşın altındaki çocuklara yönelik değildir ve 13 yaşın altındaki çocuklardan bilerek Kişisel Bilgi toplamayız. 13 yaşın altındaki bir çocuğun Kişisel Bilgilerini topladığımızı öğrenirsek, bu tür bilgileri dosyalarımızdan en kısa sürede silmek için adımlar atacağız. mümkün. 18 yaşın altındaysanız, Hizmetlere erişmek için ebeveyninizin iznini almanız gerekir.

SORULAR? Lütfen bize ulaşın Uygulamalarımız veya bu Kullanım koşulları ve / veya Gizlilik Politikası hakkında herhangi bir sorunuz varsa.